Best4Metin2
Bine ati venit pe forumul Best4Metin2
Pentru a avea acces la toate optiunile inregistrativa !
Cu respect Best4Metin2 !!!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Best4Metin2
Bine ati venit pe forumul Best4Metin2
Pentru a avea acces la toate optiunile inregistrativa !
Cu respect Best4Metin2 !!!
Best4Metin2
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Ultimele subiecte
» ImperialEuropeMT2
Cel mai nou server privat de metin2 NON-HAMACHI I_icon_minitimeVin Ian 30, 2015 10:24 pm Scris de doiulyka

» Metin2 LG Server
Cel mai nou server privat de metin2 NON-HAMACHI I_icon_minitimeJoi Ian 08, 2015 11:14 pm Scris de mio12

» Caracterul sta cu mana in sus si ma scoate!!
Cel mai nou server privat de metin2 NON-HAMACHI I_icon_minitimeVin Aug 16, 2013 7:09 pm Scris de mesutmess

» www.Metin2Bz.ro
Cel mai nou server privat de metin2 NON-HAMACHI I_icon_minitimeLun Aug 12, 2013 5:04 am Scris de Gojira

» Cum download-ez si eu metinul!!!
Cel mai nou server privat de metin2 NON-HAMACHI I_icon_minitimeLun Iul 29, 2013 6:46 pm Scris de cristinel96

» DE UNDE DAWNLOADEZ MT2 EXTREME
Cel mai nou server privat de metin2 NON-HAMACHI I_icon_minitimeJoi Iul 18, 2013 1:41 am Scris de castraveteparos

» Best Metin2
Cel mai nou server privat de metin2 NON-HAMACHI I_icon_minitimeDum Iun 16, 2013 5:45 pm Scris de dynamitaC3

» http://metin2shot.weebly.com/
Cel mai nou server privat de metin2 NON-HAMACHI I_icon_minitimeSam Mai 04, 2013 1:06 am Scris de silv2

» Cerere moderator V!Be
Cel mai nou server privat de metin2 NON-HAMACHI I_icon_minitimeVin Apr 05, 2013 3:52 am Scris de V!Be

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Parteneri
forum gratuit


Cel mai nou server privat de metin2 NON-HAMACHI

4 participanți

In jos

Cel mai nou server privat de metin2 NON-HAMACHI Empty Cel mai nou server privat de metin2 NON-HAMACHI

Mesaj Scris de osontedy Dum Iun 26, 2011 5:49 pm

name: DarkKatanaMt2
tip: PvP,PvM
inca nu s-a deschis dar va asigur ca acest lucru se va intampla cel tarziu pana pe 28 iunie 2011

ratele: vor fi in jur de 800%

site(acolo va veti putea inregistra si tot de acolo veti putea downloada clientul): http://www.darkkatanamt2.webgarden.com

regate: galben , albastru, rosu
va fi cate un Gm pe fiecare regat

[GA]iubitulddddd

[GM]NinjaXKiller

nu stim inca cine va fi al treilea

ON cam 22/24

la in-game shop veti avea arme de lvl 1, 30 si 65
si armuri de lvl 1, 26, 54, 61 si otele

item shop cu arme epice si legendare si king2

Va asteptam cu drag!!!

osontedy

Mesaje Mesaje : 1
Puncte Puncte : 3
Reputatie Reputatie : 5
Data de inscriere Data de inscriere : 26/06/2011

Sus In jos

Cel mai nou server privat de metin2 NON-HAMACHI Empty nu merge

Mesaj Scris de AQsy Mar Iul 05, 2011 2:58 am

nu merge site ...sa deschis metinul?
Anonymous
AQsy
Vizitator


Sus In jos

Cel mai nou server privat de metin2 NON-HAMACHI Empty Re: Cel mai nou server privat de metin2 NON-HAMACHI

Mesaj Scris de :D Mar Iul 05, 2011 2:59 am

Pot fi eu al 3-lea GM ?Very Happy am experienta am fost GM pe empireMt2 timp de 1 an Wink
Anonymous
:D
Vizitator


Sus In jos

Cel mai nou server privat de metin2 NON-HAMACHI Empty GM

Mesaj Scris de ionutzz5 Lun Iul 11, 2011 3:23 am

Buna Ziua.Daca vreti as putea fi eu al 3 GM.De ce?Pai iti zic.Am mai fost GM pe 3 servere de Metin 2.Pe primele 2 am fost GM timp de 1 an iar pe cel de al 3 numai 2 luni ca sa inchis.Am experienta si sunt on 24/24.Vreau sa ajut la server.Stiu cum sa dau lvl si bani de exemplu uite comenzile:

/A NUME level( exemplu /a NinjaX 99)
/set NUME gold 999(exemplu : /set NinjaX gold 9999)
/set NUME align 99999(exemplu: /set NinjaX align 99999)
PENTRU EVENTURI:
Eu stiu sa fac eventuri PvP cat si PvM.(PVP adica Player vs Player si PvM Player vs Monstru)
PVM:
/mob 2291 5(aduce 5 dragoni rosi)
/mob 8027 6(aduce 6 metine)
/mob 5004 56(aduce 56 de pirati)

Eu am experienta cum spuneam,nu injur,nu folosesc hack-uri.Pentru detalii manzat.ionut@yahoo.com
Anonymous
ionutzz5
Vizitator


Sus In jos

Cel mai nou server privat de metin2 NON-HAMACHI Empty Re: Cel mai nou server privat de metin2 NON-HAMACHI

Mesaj Scris de cristimax10 Lun Iul 11, 2011 7:23 pm

cum fac ca sa dowloadez jocul???

cristimax10

Mesaje Mesaje : 1
Puncte Puncte : 1
Reputatie Reputatie : 5
Data de inscriere Data de inscriere : 11/07/2011

Sus In jos

Cel mai nou server privat de metin2 NON-HAMACHI Empty GM

Mesaj Scris de Nomi Dum Iul 24, 2011 5:35 am

Daca vrei pot fiu eu al trei-lea GM:) am experienta.Am fost GM pe Metin2Guabina (nu cel sapaniol) Si inca sunt Smile nume: [GM]Niceboy timp de 1 an:) Pe Metin2Sero am fost [GM]Don timp de 4 luni si pe PvP-Server acela al lui Kent:) am fost GM timp de 3 luni acuma am dat la un prieten contul... ca ma plictisisem numele meu era [SGA]Andr33y:)
Comenzile le stiu si daca nu stiu GM invat rpd.Pot aduce jucatori pe server si sa ajut sa ajunga in top:) Am mult timp la dispozitie sa ajut playeri,sa fac eventuri si sa ajut sa ajunga cel mai bun server:)Sper sa luati in considerare cererea mea Si Va urez succes cu serverul!!Very Happy
P.S: Daca veti alege cererea mea miar placa sa fiu GM pe regatu albastru deoare ce sunt mai multi playeri si eu am mult timp .... Smile Dar oricum imi place ori unde.. Dar vreau sa ajut cat mai multi playeri:D Daca vreti vrea ma puteti pune GM de test timp de o saptamana si veti vede ca voi face treaba buna:)
Va urez succes inca o data!! Si sper ca voi fi cel ales:)
Anonymous
Nomi
Vizitator


Sus In jos

Cel mai nou server privat de metin2 NON-HAMACHI Empty Re: Cel mai nou server privat de metin2 NON-HAMACHI

Mesaj Scris de Paky Sam Iul 30, 2011 5:46 pm

Buna ziua as dori sa fiu gm am ff multa experienta Pot sta 22/24 sau cat vrei uh dar alegema
Paky
Paky

Mesaje Mesaje : 49
Puncte Puncte : 70
Reputatie Reputatie : 5
Localizare Localizare : Prin România
Data de inscriere Data de inscriere : 30/07/2011
Stare de spirit Stare de spirit : Cum o Fi
Varsta Varsta : 31

http://www.xat.com/RObotziFanClub

Sus In jos

Cel mai nou server privat de metin2 NON-HAMACHI Empty Re: Cel mai nou server privat de metin2 NON-HAMACHI

Mesaj Scris de obsedat Mier Aug 03, 2011 9:08 pm

paky esti obsedat omule=)))))) mai lasa si tu metinu si mai iesi si tu afara din casa Smile) vai de capu tau
Anonymous
obsedat
Vizitator


Sus In jos

Cel mai nou server privat de metin2 NON-HAMACHI Empty Re: Cel mai nou server privat de metin2 NON-HAMACHI

Mesaj Scris de XD-3xteam Sam Aug 13, 2011 6:46 am

sal la toti este servarul de metin eu sunt XD daca aveti nevoie de gm ga etc sunt disponibil am experienta 3 ani am avut si eu srv de metin ff bun sunt on pe srv 23/24 depinde cum ma apuca la minte adica in sensu pot sta si 24/24 ma multumesc si cu gm sgm sga ga cum vreti acu intru pe srv by XD

XD-3xteam

Mesaje Mesaje : 2
Puncte Puncte : 2
Reputatie Reputatie : 5
Data de inscriere Data de inscriere : 13/08/2011

Sus In jos

Cel mai nou server privat de metin2 NON-HAMACHI Empty Re: Cel mai nou server privat de metin2 NON-HAMACHI

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum