Best4Metin2
Bine ati venit pe forumul Best4Metin2
Pentru a avea acces la toate optiunile inregistrativa !
Cu respect Best4Metin2 !!!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Best4Metin2
Bine ati venit pe forumul Best4Metin2
Pentru a avea acces la toate optiunile inregistrativa !
Cu respect Best4Metin2 !!!
Best4Metin2
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Ultimele subiecte
» ImperialEuropeMT2
Magicmt2 Super tareeeee:X:X:X:X:X:X:x I_icon_minitimeVin Ian 30, 2015 10:24 pm Scris de doiulyka

» Metin2 LG Server
Magicmt2 Super tareeeee:X:X:X:X:X:X:x I_icon_minitimeJoi Ian 08, 2015 11:14 pm Scris de mio12

» Caracterul sta cu mana in sus si ma scoate!!
Magicmt2 Super tareeeee:X:X:X:X:X:X:x I_icon_minitimeVin Aug 16, 2013 7:09 pm Scris de mesutmess

» www.Metin2Bz.ro
Magicmt2 Super tareeeee:X:X:X:X:X:X:x I_icon_minitimeLun Aug 12, 2013 5:04 am Scris de Gojira

» Cum download-ez si eu metinul!!!
Magicmt2 Super tareeeee:X:X:X:X:X:X:x I_icon_minitimeLun Iul 29, 2013 6:46 pm Scris de cristinel96

» DE UNDE DAWNLOADEZ MT2 EXTREME
Magicmt2 Super tareeeee:X:X:X:X:X:X:x I_icon_minitimeJoi Iul 18, 2013 1:41 am Scris de castraveteparos

» Best Metin2
Magicmt2 Super tareeeee:X:X:X:X:X:X:x I_icon_minitimeDum Iun 16, 2013 5:45 pm Scris de dynamitaC3

» http://metin2shot.weebly.com/
Magicmt2 Super tareeeee:X:X:X:X:X:X:x I_icon_minitimeSam Mai 04, 2013 1:06 am Scris de silv2

» Cerere moderator V!Be
Magicmt2 Super tareeeee:X:X:X:X:X:X:x I_icon_minitimeVin Apr 05, 2013 3:52 am Scris de V!Be

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Parteneri
forum gratuit


Magicmt2 Super tareeeee:X:X:X:X:X:X:x

4 participanți

In jos

Magicmt2 Super tareeeee:X:X:X:X:X:X:x Empty Magicmt2 Super tareeeee:X:X:X:X:X:X:x

Mesaj Scris de bianca17 Joi Dec 02, 2010 12:52 am

Own:(GM)Vali
Mc:5.4.125.88
On:12\24

Ratele sunt toate 1000%
Bug-uri:Toate rezolvate
Fara Lag
Regat:Blue

MagicMetin2+1
MagicMetin2+2
MagicMetin2+3

Pw:123

Pt Reg. contactatil pe (GM)Vali

ID:vl_bss

Primi 5 Primesc GM

Serv se va popula foarte repede.Muncim din greu la acest serv.
Speram sa va placa.

bianca17

Mesaje Mesaje : 3
Puncte Puncte : 7
Reputatie Reputatie : 5
Data de inscriere Data de inscriere : 02/12/2010

Sus In jos

Magicmt2 Super tareeeee:X:X:X:X:X:X:x Empty e super tare sv

Mesaj Scris de MoCo Sam Dec 04, 2010 8:55 pm

eu intru in fiecare zi pe sv si as dori sa fiu si eu gm sunt MoCo e cel mai tare sv
Anonymous
MoCo
Vizitator


Sus In jos

Magicmt2 Super tareeeee:X:X:X:X:X:X:x Empty Re: Magicmt2 Super tareeeee:X:X:X:X:X:X:x

Mesaj Scris de valiuby Dum Dec 05, 2010 5:49 am

MoCo e usor sa cici din gura vreau si eu dar credema ca ma deranjeaza cate o data insultele pe care mi le adresati tac din gura si va las impace la cat timp am eu dabia stau la pc 2 ore in rest sunt ocupat sv il modific doar noaptea cand am timp voua nu va convine ca nu aveti npc-uri cu ce te ajuta atat timp cat svs e facut pvp si daca tot nu stiti ce inseamna pvp nu e ce zic panaramele alea
PVP protectie vulnerabilitate perseverenta si gm nu il capeti usor pt ca ne cunoastem sau ca dai bani pt el gm il iei prin practica imi arati ca bati un gm cu o putere imi arati ca nu te omoara nimeni din sat si nici un mosntru aduceti pleyeri si promit ca va dau lvl 99 p si yang full bafat

valiuby

Mesaje Mesaje : 8
Puncte Puncte : 16
Reputatie Reputatie : 5
Data de inscriere Data de inscriere : 02/12/2010

Sus In jos

Magicmt2 Super tareeeee:X:X:X:X:X:X:x Empty Re: Magicmt2 Super tareeeee:X:X:X:X:X:X:x

Mesaj Scris de TwixT Dum Dec 19, 2010 2:07 am

vali in cazul in care nu stii acest ,,PVP,, al tau nu inseamna ,,protectie vulnerabila perseverenta,, aces ,,PVP,, inseamna ,,Player Versus Player,, asa ca Wink
TwixT
TwixT

Mesaje Mesaje : 22
Puncte Puncte : 27
Reputatie Reputatie : 5
Localizare Localizare : Focshany ;x
Data de inscriere Data de inscriere : 18/12/2010
Stare de spirit Stare de spirit : Cool ;x
Varsta Varsta : 28

Sus In jos

Magicmt2 Super tareeeee:X:X:X:X:X:X:x Empty asd

Mesaj Scris de ai perfe Dum Dec 19, 2010 2:11 am

ai perfecta dreptate pacat ca am inchis sv de suparare [strike][left][right][center] acum sunt in pauza Sleep Sleep Sleep Sleep
Anonymous
ai perfe
Vizitator


Sus In jos

Magicmt2 Super tareeeee:X:X:X:X:X:X:x Empty si cum yau metinu numa daca imi dai tu pe mess linkul de dowlandare id meu este yoo.simpaticul

Mesaj Scris de simpatic Sam Ian 01, 2011 1:26 pm

lol!
Anonymous
simpatic
Vizitator


Sus In jos

Magicmt2 Super tareeeee:X:X:X:X:X:X:x Empty Re: Magicmt2 Super tareeeee:X:X:X:X:X:X:x

Mesaj Scris de robyboby12 Mar Feb 22, 2011 9:12 pm

Eu azi Basketball Tu azi Sleep Eu maine study Tu maine Razz Eu peste o luna Cool Tu peste o luna confused Eu peste un an king Tu peste un an jocolor
robyboby12
robyboby12

Mesaje Mesaje : 25
Puncte Puncte : 29
Reputatie Reputatie : 5
Data de inscriere Data de inscriere : 14/02/2011
Stare de spirit Stare de spirit : (^^)
Varsta Varsta : 29

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum